ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАТРІОТ" ВИМАГАЄ ЛІКВІДАЦІЇ УКРОБОРОНПРОМА ЯК КОРУПЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА/ФОТО/ВІДЕО

17 июля 2019Політична Партія ПАТРІОТ провела акцію під Укроборонпромом з вимогою до Президента України та наглядової ради при Укроборонпромі ліквідувати Укроборонпром як корупційну надбудову, створену командою Януковича
Партія вимагає всі державні підприємства, які знаходяться у підпорядкуванні Укроборонпрому, передати до відання Кабінету Міністрів України.


Довідка з відкритого інтернет джерела: Укроборонпро́м — це об'єднання багатопрофільних підприємств різних галузей оборонної промисловості України. 
До складу Концерну увійшли підприємства, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами. Концерн підпорядковується Міністерству Оборони. ДК «Укроборонопром» створений у результаті адміністративної реформи 2010 року відповідно до Указів Президента України від 9.12.2010 р. № 1085[1] і від 28.12.2010 р. № 1245,[2] Постанов Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 р. № 1221[3] і від 31.08.2011 р. № 993.[4] 
З вересня 2013 року підприємства-учасники Концерну групуються за п'ятьма основними напрямками діяльності та продукції: 
•авіабудування та авіаремонту;
•високоточних озброєнь та боєприпасів; 
•з виробництва бронетанкової, автомобільної, інженерної та спеціальної техніки; 
•суднобудування та морської техніки; 
•радіолокації, радіозв'язку та систем ППО. 
В окрему групу в Концерні зведені підприємства, уповноважені на здійснення зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту товарів військового призначення та товарів, що містять державну таємницю. 
Ці підприємства виконують функцію реалізації на зовнішніх ринках продукції підприємств оборонно-промислового комплексу, включаючи її післяпродажне обслуговування, а також надання послуг з ремонту та модернізації озброєння і військової техніки.


 


16 липня в Києві під стінами Укроборонпрому відбулася акція, на якій лідери політичної партії «ПАТРІОТ» вимагали ліквідувати Укроборонпром як корупційну надбудову, створену командою Януковича.
Микола Сірий, кандидат у народні депутати України від ПП «ПАТРІОТ», зокрема зазначив:
«Шановні друзі, всю Україну цього року сколихнув скандал, пов’язаний зі Свинарчуками.
Ця подія не залишила байдужим жодного українця, тому що в часи, коли над Україною нависла страшенна загроза, всі питання, які пов’язані з безпекою країни, є надзвичайно тонкі та гострі. Система Укроборонпрому сьогодні має бути головним питанням всього суспільства. З одного боку, потрібно працювати над тим, щоби українські збройні сили отримували ефективну новітню техніку. Ця система повинна згуртовувати та забезпечувати високоякісну роботу найкращих фахівців.

Фахівцями-системниками та аналітиками велись дискусії з керівництвом Укроборонпрому з приводу того, яким чином краще організувати цю співпрацю. Окрім того, були проведені перемовини з українськими та міжнародними організаціями щодо побудови системи антикорупційної роботи. Аби в системі Укроборонпрому не було корупції. Аби вона була викоренена повністю.

Суспільство чекає чітких відповідей, чи є результати цієї роботи. Ми переконані, що ця робота ведеться, але в ній має бути більше чіткості. Суспільство має чути не тільки про те, що в Наглядову Раду були призначені нові люди і що вони взялись за роботу. Суспільство хотіло би бачити результати цієї роботи.

Укроборонпром, безперечно, є організацією спеціального призначення, але її завдання, станом на сьогодні, - знаходити шляхи співпраці і з громадськими організаціями і з політичними силами України. Аби якнайшвидше перегорнути сторінку корупційного скандалу. Аби якнайшвидше знайти оптимальну управлінську форму, яка б дозволила працювати над багатьма можливостями для розвитку та покращення обороноздатності країни.

Якщо ця форма потребує прямого керівництва з боку Кабінету Міністрів України, значить має бути визначена ця форма. Якщо робота Укроборонпрома передбачає диференціацію на декілька структур, мають бути чіткі аргументи, за якою саме диференціацією ми повинні увійти в ефективний формат управління та в ефективну результативну роботу.

Громадськість вважає, що неможливо вже надалі чекати з цим питанням. З одного боку – мають бути притягнуті до відповідальності Свинарчуки та їх компанія, а з іншого – Україна повинна отримати чіткі відповіді на питання – за яким форматом управління, за яким способом громадського контролю, за яким форматом чіткої взаємодії з українським суспільством буде діяти український оборонпром. Відповіді мають почути і суспільство, і ЗСУ. Вони повинні бачити щотиждня, щомісяця нову ефективну техніку, дієву техніку, техніку, яка працює без збоїв і яка надійно захищає українське життя» 

Сергій Троценко, волонтер, громадський діяч, член Громадської ради при КМДА, член Громадської ради при Деснянській РДА, кандидат у народні депутати від ПП «ПАТРІОТ» звернувся до Президента України Володимира Олександровича Зеленського з проханням переформатувати систему Укроборонпрому та передати ії у відання Кабінету Міністрів України та не призначати на ключові державні посади іноземців, аби не принижувати професійну гідність громадян України. Він зазначив, що Україна завжди відрізнялася дуже високим професійним рівнем фахівців у провідних та технологічних галузях, має досвічених управлінців та менеджерів вищої ланки. 

За ліквідацію Укроборонпрому виступив також Микола Корецький та учасник АТО і громадський діяч, Владислав Горанін 

Всі учасники акції та політична партія «ПАТРІОТ» висловили готовність співпрацювати з командою нового президента України та іншими державними структурами щодо розбудови надійної некорупційної системи оборонпрому України.
Последние комментарии

РЕПОРТЕРЪ приветствует комментарии и оживленные дискуссии. Разрешается конструктивная критика по теме.
Комментарии, содержащие нецензурную лексику или личные оскорбления, будут удалены с сайта.
Если вы заметили комментарий, который не соответствует этим стандартам, пожалуйста, сообщите в редакцию. Мы примем меры, чтобы заблокировать нарушителя.

Оставить комментарий

Логин:

Сообщение:


Введите цифры изображённые на картинке:


обновить картинку